02 wrz 2019

Trwają odbiory techniczne bulwarów nad Poniczanką

Główne prace przy budowie bulwarów nad rzeką Poniczanką w Rabce-Zdroju dobiegły końca. W poniedziałek 2 września rozpoczęła się procedura odbioru inwestycji, a po jej zakończeniu bulwary zostaną oficjalnie przekazane do użytku, o czym poinformujemy w osobnym artykule. W odbiorze inwestycji uczestniczyli m.in. burmistrz Leszek Świder, przewodniczący Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju Michał Skowron, radny Robert Skipiała oraz wykonawca.

W ramach inwestycji powstały tu m.in. nowe ścieżki piesze i rowerowe, wodospady, plac wodny z dynamicznymi strumieniami, oczka wodne, rzeczka z atrakcjami, ścianka bulderowa, wiata plenerowa, park linowy, ścianka wspinaczkowa, chata solna, boisko do siatkówki plażowej, siłownia plenerowa, tężnia, a także elementy małej architektury, ławki. Inwestycji towarzyszyło zagospodarowanie terenu i remont dwóch kładek na potoku Poniczanka.

2019-09-02-Odbiory techniczne bulwarów nad Poniczanką

2 wrzesień 2019