1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6748 wiadomości.

• Kolędowanie w PSONI 15

Kolędowanie w PSONI

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rabce-Zdroju Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza na wspólne kolędowanie, które odbędzie się 23 stycznia (czwartek) o godzinie 17.00 w budynku Stowarzyszenia przy ul. Podhalańskiej 42b w Rabce-Zdroju.

• Medal dla Katarzyny Ceklarz 15

Medal dla Katarzyny Ceklarz

W Państwowej Szkole Muzycznej w Nowym Targu odbyło się Spotkanie Świąteczno-Noworoczne organizowane przez starostę powiatu, na które zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele samorządów z powiatu nowotarskiego, wśród nich były członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego, a obecnie burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder. Spotkanie było okazją do podsumowania 2019 roku oraz do licznych podziękowań

• Bezpłatne porady prawne, poradnictwo obywatelskie 14
    2020

Bezpłatne porady prawne, poradnictwo obywatelskie i mediacje na terenie powiatu nowotarskiego

Od 1 stycznia 2020 każdy, kto nie jest w stanie ponieść kosztów płatnej porady prawnej obywatelskiej czy też mediacji może skorzystać z takiej pomocy bezpłatnie w kilku punktach na terenie powiatu. Jak to wygląda w praktyce?

• XCIX numer "Wiadomości Rabczańskich" od dziś do 14
    2020

XCIX numer "Wiadomości Rabczańskich" od dziś dostępny w sprzedaży!

Drodzy Czytelnicy, już dziś pojawi się w kioskach najnowszy, styczniowy numer gazety. Serdecznie zapraszamy do lektury! Fotograficzną ilustrację i skrót poruszanych w numerze tematów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

• Małopolski pociąg do kariery 14

Małopolski pociąg do kariery

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.