1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6748 wiadomości.

• Koncert Noworoczny 10

Koncert Noworoczny

24 stycznia 2020 r. (piątek) o godzinie 16.00 w sali Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju przy ul. Orkana 6 odbędzie się Koncert Noworoczny Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Rabce-Zdroju. Wystąpią na nim uczniowie szkoły muzycznej z repertuarem utworów muzyki klasycznej, kolęd, przebojów muzyki filmowej i popularnej

• Badano natężenie ruchu 09

Badano natężenie ruchu

Na zlecenie Burmistrza Rabki-Zdroju w dniach od 12 do 19 grudnia 2019 roku w Chabówce przy Szkole Podstawowej, gdzie istnieje ograniczenie prędkości do 40 km/h, przeprowadzono badania natężenia i parametrów ruchu.

• Nowi specjaliści w Poradni Ginekologicznej 09

Nowi specjaliści w Poradni Ginekologicznej

Specjalistyczna Poradnia Ginekologiczna Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju powiększa swój zespół lekarzy. Zatrudnienie nowych specjalistów spowoduje podniesienie jakości usług. Dodatkowo na stałe do poradni przeniesiony został aparat USG dzięki czemu pacjentki będą miały wykonywania badania w trakcie wizyt.

• Na sport dzieci i młodzieży 09
    sty

Na sport dzieci i młodzieży

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął doroczny konkurs ofert dla organizacji pozarządowych i pożytku publicznego na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku. Dotacje zostały przyznane na dziesięć projektów, a otrzymali je: TKKF „Carlina” Rabka-Zdrój, Klub Sportowy Chabówka, Klub Sportowy „Wierchy” Rabka-Zdrój, Międzyszkolny Klub Sportowy

• Wielkie chwile Teatru Lalek "Rabcio" 09
    sty

Wielkie chwile Teatru Lalek "Rabcio"

Styczeń 2020 roku będzie dla Teatru Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju momentem historycznym. To właśnie na początku roku placówka przeniesie się do swojej nowej, długo oczekiwanej siedziby wybudowanej przy ulicy Orkana 3C. Jej oficjalne otwarcie odbędzie się 18 stycznia, a jedną z jego atrakcji będzie premiera sztuki dla dorosłych pt. „Gwałtu, co się dzieje”.