1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6748 wiadomości.

• „Bezpieczne ferie” w Rabce-Zdroju 13

„Bezpieczne ferie” w Rabce-Zdroju

Małgorzata Gromala Z-ca Burmistrza Rabki-Zdroju uczestniczyła dziś w spotkaniu z podkom. Marcinem Grzymek Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju oraz Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Stanisławem Kowalcze dot. bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas ferii. W imieniu Burmistrza Rabki-Zdroju przekazano opaski odblaskowe

• Rabka zagrała z WOŚP 13

Rabka zagrała z WOŚP

Młodzi rabczanie nie zawiedli. Rabka-Zdrój podtrzymała chlubną tradycję i kolejny rok z rzędu przyłączyła się do narodowej kwesty w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę z samego rana na ulice miasta i okolicznych miejscowości wyruszyło ok. 60 wolontariuszy z puszkami. Tegoroczna zbiórka odbywała się pod hasłem "Wiatr w żagle"

• 157. rocznica Powstania Styczniowego 13

157. rocznica Powstania Styczniowego

Stowarzyszenie Integracji Lokalnej GIL, Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju i Drużyna Wielopoziomowa im. Danuty Siedzikówny „Inki” Hufca Podhalańskiego ZHP zapraszają 22 stycznia na wspólne obchody 157. rocznicy Powstania Styczniowego. Rozpoczną się one o godz. 16.45 na cmentarzu parafialnym przy ul. Orkana - modlitwą, złożeniem wiązanek i zapaleniem zniczy przy grobie NN Powstańców Styczniowych

• Zbiórka voucherów na bal charytatywny PSONI 13
    sty

Zbiórka voucherów na bal charytatywny PSONI

15 lutego Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Rabce-Zdroju organizuje bal charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych. Organizatorzy balu zwracają się do artystów, twórców ludowych, właścicieli firm oraz ludzi dobrej woli o przekazanie darów lub ufundowanie voucherów potrzebnych do organizacji akcji charytatywnej na balu.

• Kolędowanie na Słonem 13

Kolędowanie na Słonem

W sobotę w Szkole Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju kolędował chóru Szafrany ze Słonego. Już po raz trzeci powstały przez kilkoma laty chór góralski zaprosił mieszkańców Rabki-Zdroju do wspólnego kolędowania. W imieniu organizatorów koncertu w murach szkoły powitał wszystkich - mieszkańców, księży, nauczycieli i gości - kierownik chóru Kuba Rusiecki.