1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 116 - silny wiatr!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6657 wiadomości.

• UNICEF Polska uruchamia stronę o koronawirusie 01
    kwi

UNICEF Polska uruchamia stronę o koronawirusie

Specjalny portal unicef-koronawirus.pl jest źródłem wiarygodnych informacji dla wszystkich, którzy szukają wiedzy na temat koronawirusa i wywoływanej przez niego choroby COVID-19. Na stronie znajdują się także praktyczne porady dla rodziców, nauczycieli i uczniów o tym, jak radzić sobie w czasie pandemii.

• Nowe stawki za odbiór odpadów 31
    mar

Nowe stawki za odbiór odpadów

Przypominamy, iż 1 kwietnia 2020 roku, na mocy uchwały Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 9 marca br., wchodzą w życie nowe stawki za gospodarowania odpadami komunalnymi. Podstawowa, stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy wynosi 27,00 zł od jednego mieszkańca miesięcznie w przypadku segregacji śmieci

• PKPS i strażacy dla potrzebujących 31
    mar

PKPS i strażacy dla potrzebujących

W siedzibie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju wydawano dziś paczki żywnościowe dla rodzin, które zostały wytypowane przez rabczański Ośrodek Pomocy Społecznej. W magazynie pracownicy OPS, PKPS, wspólnie z prezes Urszulą Chrustek, przygotowali paczki, które odebrali i pomogli rozwieźć potrzebującym strażacy z Rabki-Zdroju, Chabówki, Ponic i Rdzawki. Wcześniej mł. bryg. Jacek Fic

• Walka z koronawirusem: rząd wprowadza nowe zasady 31
    mar

Walka z koronawirusem: rząd wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa

Rząd zdecydował o wprowadzeniu nowych ograniczeń i zakazów w związku z epidemią koronawirusa. - W wyniku analiz i badań podjęliśmy kolejne decyzje dotyczące następnych obostrzeń. Musimy zrobić wszystko, żeby uniknąć najgorszego scenariusza – powiedział podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

• Pomoc dla potrzebujących rodzin i systemu pieczy 31
    mar

Pomoc dla potrzebujących rodzin i systemu pieczy zastępczej

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę w sprawie wyboru projektów związanych z usługami społecznymi i zdrowotnymi w regionie. Z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 dofinansowanie w wysokości niemal 23 mln zł otrzyma 16 projektów ocenionych pozytywnie.