1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 116 - silny wiatr!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6657 wiadomości.

• Jesteśmy z Wami!!! 02

Jesteśmy z Wami!!!

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chabówce dziękują pracownikom systemu ochrony zdrowia za walkę z koronawirusem. To akcja, w której chcemy wyrazić swą wdzięczność, wszystkim tym, którzy codziennie narażają swoje zdrowie i życie w walce z epidemią. Chcemy uczyć wrażliwości, empatii. Właściwej reakcji na to co dzieje się wokół nas. Wspieramy jak tylko potrafimy.

• Konkretne wsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykr 02
    kwi

Konkretne wsparcie z ZUS w ramach „tarczy antykryzysowej”

Zwolnienie małych firm ze składek ZUS, świadczenie postojowe czy brak opłaty prolongacyjnej – to tylko niektóre rozwiązania prawne realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach tzw. tarczy antykryzysowej – podkreśla prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.

• Laurki od przedszkolaków dla cichych bohaterów w 01
    kwi

Laurki od przedszkolaków dla cichych bohaterów walki z koronawirusem

Nasze Kochane Przedszkolaki z Chabówki dostały trudne, lecz bardzo ważne zadanie. Dobrze wiedzą, że zajęć w przedszkolu nie mają, gdyż niegrzecznego wirusa unikają. W domu bawią się, zadania odrabiają, bo tu bezpiecznie przed nim się chowają. Jednak są tacy ludzie, którzy codziennie pracują, o nasze bezpieczeństwo dbają, leczą i wszystkich ochronić się starają. Dlatego przedszkolaki wyobraźnię ruszyły

• Dezynfekcja przystanków 01

Dezynfekcja przystanków

W związku z trwającą pandemią koronawriusa, w trosce o pasażerów, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju podjął decyzję o dezynfekcji przystanków autobusowych. Pracownicy Zakładów Komunalnych przeprowadzili dzisiaj dezynfekcję wszystkich przystanków i wiat na terenie miasta i gminy Rabka-Zdrój. Odkażane były również ławki i cały teren wokół przystanku busów m.in. przy ul. Jana Pawła II i Placu Św. Mikołaja

• Zakupy w czasach pandemii. Jak bezpiecznie zaopatr 01
    kwi

Zakupy w czasach pandemii. Jak bezpiecznie zaopatrzyć się w niezbędne produkty?

Pandemia COVID-19, wywoływana przez SARS-CoV-2, doprowadziła do znacznych ograniczeń w wielu sferach handlu i usług. Zachowywanie środków ostrożności i higieny – szczególnie podczas zakupów – może uchronić nie tylko nas, ale także naszych bliskich przed zarażeniem się niebezpiecznym koronawirusem.