• Znaleziono 6608 wiadomości.

• Triolki wystąpią na festiwalu „Piosenki Jana W 06
    lis

Triolki wystąpią na festiwalu „Piosenki Jana Wojdaka”

16 podopiecznych Pracowni Muzycznej Triolki z Rabki-Zdroju, działającej pod auspicjami Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, będzie reprezentować uzdrowisko i powiat nowotarski na 20. Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Piosenki Jana Wojdaka", który odbędzie się w dniach 9-10 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury.

• Sprzątamy  "101 szczytów w 101 rocznicę" odzysk 06

Sprzątamy "101 szczytów w 101 rocznicę" odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniach 9-11 listopada 2019 r., już po raz drugi, odbędzie się wielka akcja "101 szczytów w 101 rocznicę". W całym kraju, równolegle, ludzie kochający piesze wędrówki zdobędą 101 polskich szczytów, w tym m.in. Luboń Wielki i Maciejową. Organizatorem i pomysłodawcą jest portal Aktualne Warunki w Górach. Akcja ma na celu uczczenie w górski sposób 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

• Inwentaryzacja zbiorów w Miejskiej Bibliotece Pub 06

Inwentaryzacja zbiorów w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Drodzy Czytelnicy!! W związku z ustawowym obowiązkiem przeprowadzenia skontrum (inwentaryzacji księgozbioru) informujemy, iż w okresie od 12 do 26 listopada 2019 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju będzie zamknięta.

• XV Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św. 05
    lis

XV Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św. Mikołaja”

Szóstego grudnia chyba każdy z nas wierzy, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę, i nie ważne czy ma pięć, dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Zapominamy o wieku... Każdy czeka, zagląda pod poduszkę, a jeśli otrzyma podarek cieszy się, że Mikołaj o nim nie zapomniał. Tak naprawdę to każdy z nas może być Św. Mikołajem, nasza dobroć w tym dniu może promieniować radością na cały rok.

• Bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej praco 05
    lis

Bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej

Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ. Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku