1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 107 - Burze!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6626 wiadomości.

• „Czekoladki” dla seniorów 16

„Czekoladki” dla seniorów

Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku świętuje obchody Dnia Seniora. Z tej okazji zaprosił swoich członków do świetlicy Rabczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Słonecznej na spektakl pt. "Czekoladki", na podstawie komedii kryminalnej Bożeny Kupis-Kucharskiej, w reżyserii Alicji Sokołowskiej. Gości premierowego występu powitali w imieniu zarządu prezes Grażyna Lysy i Michał Skowron

• Teatr Chrząszcz w Trzcinie zaprasza najmłodszych 16

Teatr Chrząszcz w Trzcinie zaprasza najmłodszych

Teatr Chrząszcz w Trzcinie i Stowarzyszenie Lokomotywa przedstawiają rozkład jazdy na najbliższe miesiące. Widzowie będą mogli parokrotnie zobaczyć najnowszy spektakl "C jak Cyrk" i po raz pierwszy wziąć udział w tematycznych warsztatach "Moja literka".

• XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św 16
    lis

XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Św. Mikołaja”

Szóstego grudnia chyba każdy z nas wierzy, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę, i nie ważne czy ma pięć, dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Zapominamy o wieku... Każdy czeka, zagląda pod poduszkę, a jeśli otrzyma podarek cieszy się, że Mikołaj o nim nie zapomniał. Tak naprawdę to każdy z nas może być Św. Mikołajem, nasza dobroć w tym dniu może promieniować radością na cały rok.

• Samochód przekazany strażakom 15

Samochód przekazany strażakom

W Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju odbyło się oficjalne przekazanie samochodu GBA MAN TGM Stolarczyk jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce. Kluczyki z rąk wiceburmistrza Roberta Wójciaka odebrali prezes OSP Dariusz Paprocki, naczelnik jednostki Grzegorz Latawiec i kierowca Gabriel Latawiec. Samochód jest fabrycznie nowy. Kosztował niemal 900 tysięcy złotych

• I sesja nowej kadencji 15

I sesja nowej kadencji

Na dzień 22 listopada na godz. 10.00 Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu zwołał I sesję nowo wybranej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju. Sesja odbędę się w sali obrad Urzędu Miejskiego. W jej programie jest złożenie ślubowania przez radnych wybranych w wyborach 21 października oraz przez nowego Burmistrza Rabki-Zdroju.