04 mar 2020

Osobowość Rabki-Zdroju – czas na zgłoszenia

Do końca marca 2020 r. można zgłaszać kandydatów do tytułu Osobowość Rabki-Zdroju. Nagrodę przyznaje się za wybitne osiągnięcia na arenie międzynarodowej i krajowej w dziedzinie oświaty, kultury, sportu i turystyki oraz za  całokształt  działalności w dziedzinie społecznej, zdrowia oraz w sferze przedsiębiorczości. Jej ubiegłorocznymi laureatami zostali: Maria Derek,  Bożena Sularz, Kamila Perucka, Kinga Brandys-Wójciak, Łukasz Jarosz.

Z inicjatywą przyznania nagrody może wystąpić każda osoba, która złoży wniosek do 31 marca 2020 r. Wniosek można złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego, ul. Parkowa 2, 34-700 Rabka-Zdrój oraz na skrzynkę Nagrodę przyznaje Kapituła w składzie: Przewodniczący Rady Miejskiej, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, członkowie Komisji Edukacji Kultury i Sportu, Burmistrz Rabki-Zdroju, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Naczelnik Wydziału Ekonomiczno-Administracyjnego Oświaty, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Pracownik merytoryczny ds. sportu Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Pracownik Wydziału Organizacyjnego , Zespół Ewidencji Działalności Gospodarczej i Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Regionu Rabka.

Nagroda zostanie wręczona na specjalnej gali. Nagrodą jest statuetka, a potwierdzeniem jej otrzymania – legitymacja.

Regulamin Nagrody i formularz wniosku poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Wniosek o przyznanie nagrody Osobowość Rabki Zdroju.doc 19-12-19 11:41 40KB pobierz plik: Wniosek o przyznanie nagrody Osobowość Rabki Zdroju.doc